Mieszalnie pasz

Podstawowe informacje:
Cena produktu
121770 zł
i
Cena brutto
wydajność
5t-20t /doba
silosy zbożowe
3x100t lej
silosy na śrutę
3x32t ( lej 67 stop. )
silosy paszowe
3x25t
załadunek
przenośnik kubełkowy/pionowy
rozładunek
żmijki fi 200 mm
rozdzielacz
3 , 5 , 6-drożny
kosz
3m lub 6m
czas dostawy
4-6 tygodni
i
Silos dostępny jest na magazynie. Czas dostawy 72 h za dopłatą +10%.

Cena produktu z montażem
99000,00 121770,00 z VAT PLN

Silosy AGOS są bardzo popularne przy projektach farmerskich mieszalni pasz. Najczęściej montujemy silosy lejowe 4 x 100t z przeznaczeniem na zboża i silos 32t na śrutę sojową , rzepakową lub otręby . W przypadku mieszalni pasz pod tucz trzody lub drobiu stosuję się śrutę sojową albo rzepakową , a w przypadku reprodukcji śrutę sojową i otręby ( zapewniające włókno budulcowe ). Silosy zbożowe 100t mamy w najlepszych cenach na rynku . Silosy na śrutę 32t mają specjalny lej o kącie 67% tak ,aby uniemożliwić zawieszanie się śrut. Lej takiego silosu ma prawie 4 m i stanowi do do 30% wysokości silosu. Średnica takiego silosu nie może być większa, ze względu na to, że nie uzyskalibyśmy tak ostrego kąta leja. Pojemność 32t została tak dobrana , aby móc zamawiać całe samochody po 25t i mieć zawsze kilka ton zapasu. Zalecamy montaż wkładu przeciw zawieszaniu się śrut. W przypadku otrąb dodatkowo montujemy silnik wibracyjny połączony z czujnikiem umieszczonym w koszu, po to żeby wibracje były uruchamiane tylko jak nastąpi zawieszenie się materiału. Do gotowych pasz najczęściej montujemy silosy paszowe 3 x 25t. Najpopularniejszym sposobem załadunku w mieszalniach jest przenośnik pionowy ( przy mieszalniach dla trzody ) i przenośnik kubełkowy ( przy mieszalniach dla drobiu ) . Silosy ustawiane są najczęściej w kwadracie.

Zalety
Najpopularniejsze silosy lejowe 100t W mieszalniach najczęściej montujemy silosy zbożowe lejowe 4x100t oraz 32t na śrutę oraz 3x25t silosy paszowe na gotową paszę.
Silosy 32t na śruty Do mieszalni zaprojektowaliśmy specjalne silosy na śruty z lejem 67 stopni. Aż do 30% wysokości silosu zajmuje sam lej, zapewniający zsypywanie się śruty.
Idealna pojemność Pojemność jest tak dobrana, aby zmieścił się cały samochód 25t + zapas 7t do bieżącego funkcjonowania mieszalni.
Silosy 25t na gotową pasze Silosy paszowe idealnie nadają się do załadunku całego paszowozu gotową paszą: starter, grower, finisher. Rozładunek na paszowóz zapewniają turbożmijki do rozładunku 140mm 10-12t/h.
Wkład przeciw zawieszaniu się śruty Wkład wymusza prawidłowy przepływ paszy, śrutę sojowej, rzepakowej, otrąb. Możliwość zastosowania silnika wibracyjnego do otrąb.
Zasobnik 700 kg - 2200 kg do mieszalni Produkujemy kwadratowe zasobniki na komponenty do mieszalni: 700kg, 1200kg, 1500kg, 2200kg.
Dlaczego warto wybrać silosy AGOS ?
Najwięcej zrealizowanych inwestycji Ponad 12 000 zrealizowanych inwestycji w Polsce i Europie.
Największy magazyn silosów Większość modeli silosów mamy dostępne od ręki.
2 mln ton paszy w naszych silosach Każdego dnia setki paszowozów dostarcza paszę do naszych silosów.
Dostawa do 72 h Najszybsza dostawa i montaż silosów w Europie.
Własny transport Posiadamy własne samochody oraz doświadczonych kierowców AGOS Transport, którzy dostarczą silos na miejsce oraz go zamontują.
Doświadczone ekipy monterskie Posiadamy własne ekipy montażowe, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość zmontowanego silosu i gwarantujemy dożywotni serwis.
Najlepsze jakościowo blachy RUUKKI Używamy najlepszych i najdroższych blach dostępnych na świecie.
30 lat doświadczenia Byliśmy pierwszym polskim producentem silosów paszowych z blachy falistej.
1. Przenośnik pionowy 20t/h
Rozwiązanie stosowane w małych mieszalniach pasz dla trzody przy 2 – 4 silosach, gdy oprócz załadunku silosów potrzebna jest dodatkowa rura skierowana do mieszalni
2. Przenośnik kubełkowy 30 -50 t/h
Rozwiązanie stosowane w przemysłowych mieszalniach pasz dla drobiu / trzody do załadunku co najmniej 4 silosów . Idealnie sprawdza się przy bardzo dużej wydajności mieszalni
3. Turbożmijka załadunkowo – rozładunkowa 17t/h
Uniwersalna żmijka umożliwiająca zarówno załadunek i rozładunek silosu, w komplecie razem z dodatkowymi rurami do rozładunku. Umożliwia podstawienie pod silos i rozładunek końcówki paszy
4. Wyposażenie mieszalni
Możemy polecić firmy, które w Twojej okolicy wyposażają mieszalnie
Wyposażenie standardowe
Żmijki do mieszalników
Wybieralnie z mieszalników
Mieszalniki 3t
Sterowanie elektroniczne
Zasobnik
Mlewnik walcowy
Zbiornik na olej
Instalacja
Stojaki na bigbagi
Mieszalnie pasz
wydajność 5t-20t /doba
silosy zbożowe 3x100t lej
silosy na śrutę 3x32t ( lej 67 stop. )
silosy paszowe 3x25t
załadunek przenośnik kubełkowy/pionowy
rozładunek żmijki fi 200 mm
rozdzielacz 3 , 5 , 6-drożny
kosz 3m lub 6m

Projekty

Rysunek silosów zbożowych 4x145t lejowych 

Rysunek silosów zbożowych 4x100t lejowych

Rysunek silosu paszowego 32t lejowy

Rysunek silosu paszowego 25t lejowy

W celu uzyskania dostępu do Pozwolenia budowlanego wymagany jest kontakt z
naszym Biurem Obsługi Klienta tel.: 95 741 16 27