Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

O firmie

Firma AGOS Międzyrzecz działa na polskim rynku już od 20 lat. W tym czasie zjednaliśmy sobie ogromną rzeszę klientów , którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją automatów paszowych dla trzody chlewnej. Cieszyły się one wielką popularnością ze względu na wysoką jakość oraz niezwykle konkurencyjną cenę.

W 1995 roku nasza firma została laureatem AGRO-LIGI, konkursu organizowanego przez redakcje Notowań TVP1 oraz Ministerstwo Rolnictwa. Następnie rozszerzyliśmy produkcję o przenośniki ślimakowe (paszociągi).

Od 1997 roku produkujemy silosy paszowe, służące do magazynownia pasz sypkich. Za sprawa wysokiej jakości oraz stosunkowo niskiej ceny silosy paszowe firmy AGOS podbiły polski rynek. Silosy te posiadają aprobatę techniczną IBMER Warszawa, co jest dowodem na solidność wykonania i stabilność konstrukcji.

Silosy te zdobyły uznanie klientów czego dowodem jest nagroda w konkursie na „Najlepszy produkt” przyznawana przez specjalistów branży drobiarskiej.

Dziś jesteśmy największym producentem silosów paszowych w Polsce.

Udało nam się zaoferować produkt o doskonałych parametrach technicznych,w korzystnej cenie i do tego maksymalnie skrócić czas oczekiwania na silos. Dzięki temu zdobyliśmy uznanie na rynku polskim i z roku na rok umacniamy swoją pozycję realizując produkcję dla ogromnych koncernów spożywczych oraz paszowych. Jednak trzonem naszej produkcji są klienci indywidualni.

 

Otrzymane wyróżnienia

         

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group