Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

Turbożmijki do załadunku/rozładunku silosów paszowych

W silosach zbożowych produkowanych przez naszą firmę załadunek odbywa się przez ukośną rurę załadowczą – co jest patentem naszej firmy – w której umieszcza się ślimaki, a do wystającej na zewnątrz końcówki rury przyłącza się Turbożmijkę z koszem/czerpnią. Tym samym urządzeniem można dokonać także rozładunek silosu poprzez ukośny rękaw rozładowczy. Do wybierania ziarna z podłogi oraz rozładunku silosu przez kanał rozładowczy w podłodze służy wybierak W140.

Turbożmijka z koszem/czerpnią TZ140KC

Przenośnik TZ140KC jest uniwersalnym urządzeniem, które służy do załadunku i rozładunku silosów. Przenośnik może być używany jak tradycyjna żmijka z koszem lub czerpnią także do innych prac w gospodarstwie. W celu zmiany przeznaczenia turbożmijki wystarczy ją obrócić i zamontować kosz lub czerpnię.

Zastosowanie (silosy lejowe i płaskodenne)

Silosy lejowe – istnieje możliwość załadunku silosów lejowych za pomocą turbożmijki z wybierakiem TZW140 wraz z koszem przyjęciowym 2,8t.

Silosy płaskodenne – istnieje możliwość rozbudowania turbożmijki TZ140KC o wybierak W140 do wybierania zboża z podłogi silosu oraz rozładunku silosu przez kanał rozładowczy w podłodze.

Wybierak W140

Idealny do wybierania końcówki zboża z silosów płaskodennych bez szuflowania. Może także podawać ziarno na czerpnię tradycyjnej żmijki. Wybierak stanowi doskonałe uzupełnienie TZ140KC.

Turbożmijka z wybierakiem TZW140 3w1

Turbożmijka z wybierakiem TZW140 w zestawie z Turbożmijką z koszem/czerpnią TZ140KC umożliwia przesypywanie zboża między silosami oraz ułatwia załadunek/rozładunek silosu. Kosz przyjęciowy 2,8t stanowi dodatkowe wyposażenie.

Turbożmijka z wybierakiem TZW140 3w1 Służy do samozaładunku ziarna z pryzmy, załadunku silosów oraz rozładunku poprzez kanał wentylacyjno-rozładunkowy. Dodatkowo sam wybierak można wykorzystać do wybierania ziarna z podłogi w silosach płaskodennych.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group