Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

Silos lejowy 100t

Silosy lejowe przeznaczone są do długoterminowego przechowywania ziaren zbóż, roślin strączkowych, kukurydzy, jak i innych materiałów sypkich. Zbiorniki na zboże instalowane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta, lub w bateriach silosów, które tworzą system magazynowo-suszarniczy.

Silosy wykonane są z najlepszej jakości stali konstrukcyjnej – falistej, ocynkowanej.

Falista blacha oznacza bardzo wytrzymałą i odporną na zniekształcenia konstrukcję oraz zapobiega zwiększonemu nagrzewaniu się wnętrza silosu. Blacha tak skonstruowana zapewnia sztywność konstrukcji oraz odporność na wgniecenia.

Możliwość opróżniania silosu do zera daje oszczędność aż do 40% w porównaniu do cen silosów lejowych.. Podłoga betonowa zapewnia czystość w silosie, bez bakterii i możliwości podmakania ziarna, które znajduje się na dnie silosu.

Opróżnianie końcówki zboża w silosie odbywa się przy użyciu turbożmijki z wybierakiem 3w1 – co jest patentem naszej firmy – jak również ukośna rura załadowcza umożliwiająca napełnienie silosu najkrótszą możliwą drogą.

Skonstruowany przez naszą firmę silos daje również możliwość przesypywania ziarna między silosami w celu jego przesuszenia / przewietrzenia / sprawdzenia oraz sprawdzenia jakości ziarna. Istnieje możliwość załadunku silosów z wykorzystaniem przenośnego kosza zasypowego 2,8m (2t) / 5m (4t) / 6m (6 ton), jednego do wszystkich silosów, bez fundamentów.

Rozładunek silosu odbywa się przez ukośny rękaw rozładowczy300 mm, wykorzystując turbożmijki z koszem bądź czepnią.

Montaż silosu ułatwiają pionowe wzmocnienia oraz łączenia, które wykonane są z wysokiej jakości śrub oraz pasty uszczelniającej.

Silos

Cena silosu :

24100 zł netto 29643 zł brutto

Montaż:

3133zł netto

Suma:

27233 zł netto (33496,59 zł brutto)

Czas realizacji:

do 4 tygodni

Dostawa:

3 zł netto/km przejechany więcej

Parametry

pojemność:

100t pszenicy

objetość:

130 m3

średnica:

5,3 m

wysokość :

9,0 m

fundament:

6,5 x 6,5m gr. 40 cm

Wyposażenie

wyposażenie standardowe:

drabina + właz górny, zasuwa ręczna

wyposażenie dodatkowe:

ukośna rura załadowcza +990 zł netto

Załadunek/rozładunek

Załadunek przez:

kosz , ukośną rurę załadowczą, przenośny kosz zasypowy, z pryzmy

Rozładunek przez:

  turbożmijka z koszem przesuwana lub zamontowana na stałe


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group