Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

Silos lejowy 120t

Silos lejowy o pojemności 120 ton, to największy w naszej ofercie zbiornik do przechowywania dużych ilości tworzyw sztucznych, ziarna oraz materiałów sypkich.
Zbiornik lejowy jest od góry pokryty najwyższej jakości stalą konstrukcyjną, ocynkowaną. Ciekawostką jest, że ten sam materiał, z którego produkujemy silosy, jest używany do produkcji samochodów Audi.

120 tonowy silos lejowy jest wykonany z myślą o klientach z potrzebą składowania dużych i bardzo dużych ilości różnego rodzaju materiałów.
Zadbaliśmy o to, aby silos był bardzo łatwy w utrzymaniu i sterylności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Agos Group, jesteśmy w stanie osiągnąć oszczędność 40% w porównaniu do cen silosów lejowych.

Załadunek i rozładunek silosu odbywa się możliwie najkrótszą drogą za pomocą ukośnej rury załadowczej oraz turbożmijce 3w1, co jest patentem naszej firmy.

Zbiornik na materiały sypkie przystosowany jest do pracy w ekstremalnych warunkach, spokojnie poradzi sobie w nienaturalnych temperaturach, nawet do +70 stopni Celsjusza.

Wysyłka i czas realizacji zajmuję maksymalnie 4 tygodnie. Tak krótki czas dostawy wynika z indywidualnego pojeścia do każdego klienta.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poniżej.

Silos

Cena silosu :

34900 zł netto 42927zł brutto

Montaż:

4537 zł netto

Suma:

39437 zł netto (48507,51zł brutto)

Czas realizacji:

do 4 tygodni

Dostawa:

3 zł netto/km przejechany więcej

Parametry

pojemność:

120t pszenicy

objetość:

155 m3

średnica:

5,3 m

wysokość :

10 m

fundament:

6,5 x 6,5m gr. 40 cm

Wyposażenie

wyposażenie standardowe:

drabina+ właz górny, zasuwa ręczna

wyposażenie dodatkowe:

ukośna rura załadowcza +990zł netto

Załadunek/rozładunek

Załadunek przez:

kosz , ukośną rurę załadowczą, przenośny kosz zasypowy, z pryzmy

Rozładunek przez:

turbożmijka z koszem przesuwana lub zamontowana na stałe


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group