Page start

Centrum prasowe

Witamy

na stronie Centrum Prasowego firmy AGOS

Centrum prasowe zostało stworzone, aby zebrać informacje specjalnie przygotowane z myślą o przedstawicielach mediów oraz wszystkich, którzy poszukują informacji o wizerunku firmy AGOS. 

Znajdą tu Państwo między innymi aktualne komunikaty prasowe, press pack, listę publikacji prasowych, zestaw podstawowych materiałów do pobrania w edytowalnym formacie MS Word oraz dane kontaktowe. W materiałach do pobrania znajdą Państwo bibliotekę zdjęć. Wszystko po to, aby ułatwić Państwu pracę.

Blisko mediów

Centrum Prasowe firmy AGOS aktywnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi dziennikarzami mediów drukowanych, internetowych, radiowych i telewizyjnych. Przedstawiciele mediów branżowych i ogólnoinformacyjnych otrzymują aktualne informacje prasowe na temat nowych rozwiązań wprowadzonych przez firmę, jak i aktualności ze świata silosów. Centrum Prasowe przygotowuje również konferencje i briefingi prasowe, aby umożliwić dziennikarzom bezpośredni kontakt z pracownikami firmy oraz zadowolonymi klientami.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Centrum Prasowego. Mamy nadzieję, że spełni ono Państwa oczekiwania i okaże się pomocne w codziennej pracy. Pragniemy nieustanie doskonalić formy komunikacji z mediami dlatego jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje z Państwa strony.

Centrum prasowe

Dane teleadresowe ul.Słoneczna 24
66-300 Miedzyrzecz
tel/fax 95 7411627
biuro@silosypaszowe.pl

Kontakt dla mediów
512428168
Do pobrania:
PRESSPACK AGOS