Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

Silos paszowy 17t

17-tonowy silos paszowy produkcji Agos Group to produkt najnowszej generacji! Nasze silosy paszowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Silosy wykonane są z blachy falistej, która jest ocynkowana. Tego samego materiału używa się do produkcji samochodów Audi. Dzięki takiemu wykonaniu, silos odbija promienie społeczne, co pozwala mu obniżać temperaturę w środku. Nasze produkty są przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach, nie tylko świetnie funkcjonują w temperaturach +70 stopni Celsjusza, ale również w ekstremalnie niskich temperaturach zimowych, nawet do -30 stopni Celsjusza.

Jedną z większych zalet naszych silosów paszowych, jest fakt, że wykorzystujemy unikatowych patentów, które umożliwiają sprawne i proste użytkowanie oraz konserwację silosu. Ukośna rura załadowcza umożliwia wypełnienie silosa paszą w najbezpieczniejszy i najszybszy możliwy sposób. Zadbaliśmy również o to, aby nasze silosy były stabilne, wyposażając je w poprzeczki krzyżowe.

Rura załadowcza została dodatkowo wyposażona w żeliwne kolanka o grubości 4mm, co zapobiega przetarciom w wyniku częstej aktywności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Silos

Cena silosu :

8300 zł netto (10209 zł brutto)

Montaż:

w cenie (wymagany dźwig)

Czas dostawy:

1-2 tygodnie

Dostawa express:

do 72 godzin dopłata +10%

Dostawa:

1,5 zł netto/km przejechany więcej

Parametry

pojemność:

17t paszy

pojemność:

21t zboża

objetość:

26,7 m3

średnica:

2,3 m

wysokość:

8,6 m

kąt leja:

60 stopni

paszociąg:

otwór 44cm (standard)

lej/ziemia:

70 cm (pod paszociąg)

fundament:

2,75 x 2,75 m gr.40 cm

Wyposażenie

wyposażenie standardowe:

rura załadowcza 110 mm(ocynkowana) z żeliwnymi kolankami,szybkozłączka hydrantowa pod paszowóz,rura odpowietrzająca 160 mm,właz inspekcyjny w leju,okienka w leju i na części walcowej

wyposażenie dodatkowe:

właz i drabina+400 zł+VAT, właz na linkach+200zł, zasuwa+200zł, Workownica+200zł, dodatkowe okienka +200zł

Załadunek/rozładunek

Załadunek przez:

kosz w przenośniku, ukośną rurę załadowczą, przenośny kosz zasypowy, z pryzmy

Rozładunek przez:

kanał rozładunkowo-wentylacyjny , ukośną rurę rozładowczą
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group