Logowanie
slide3                     slide66 slide44 slide55 slide22

Silos paszowy 14t

Silos paszowy o pojemności 14 ton, wyprodukowany przez Agos Group to idealny produkt, dla każdej osoby, która zmaga się z potrzebą magazynowania małych i średnich ilości paszy i produktów „paszo-podobnych”.

Silosy paszowe naszego wykonania, to produkty nowej generacji, które każdego dnia są ulepszane, co czyni je najlepszym możliwym wyborem na rynku silosów. Czternastotonowy silos paszowy Agos Group wykonany jest z wysokiej jakości blachy falistej, która jest dodatkowo ocynkowana, co daje jej możliwość odbijania promienów słonecznych. Silosy przygotowane są do pracy w ciężkich warunkach, są one w stanie wytrzymać bardzo niskie temperatury, nawet do -30 stopni Celsjusza oraz te do +70 stopni Celsjusza.

Nasze silosy wyposażone są w wyjątkowe patenty, które umożliwają sprawniejszą i łatwą obsługę silosa. Dzięki ukośnej rurze do silosa, rozładunek i załadunek silosa jest bardzo szybki i prosty. Lej o nachyleniu 60 stopni pozwala wygodnie oczyszczaś silos, co znacznie ułatwia jego konserwację.

Rura załadowcza posiada gwint 110 mm, który gwarantuję stabilne mocowanie aluminiowej szybkorozłączki. Rura odpowietrzająca 160mm gwarantuję optymalną cyrkulację powietrza w silosie paszowym.

Silos

Cena silosu :

7100 zł netto (8733 zł brutto)

Montaż:

w cenie (wymagany dźwig)

Czas dostawy:

1-2 tygodnie

Dostawa express:

do 72 godzin dopłata +10%

Dostawa:

1,5 zł netto/km przejechany więcej

Parametry

pojemność:

14t paszy

pojemność:

17t zboża

objetość:

22,0 m3

średnica:

2,3 m

wysokość:

7,5 m

kąt leja:

60 stopni

paszociąg:

otwór 44cm (standard)

lej/ziemia:

70 cm (pod paszociąg)

fundament:

2,75 x 2,75 m gr.40 cm

Wyposażenie

wyposażenie standardowe:

rura załadowcza 110 mm(ocynkowana) z żeliwnymi kolankami,szybkozłączka hydrantowa pod paszowóz,rura odpowietrzająca 160 mm,właz inspekcyjny w leju,okienka w leju i na części walcowej

wyposażenie dodatkowe:

właz i drabina+400 zł+VAT, właz na linkach+200zł, zasuwa+200zł, Workownica+200zł, dodatkowe okienka +200zł

Załadunek/rozładunek

Załadunek przez:

kosz w przenośniku, ukośną rurę załadowczą, przenośny kosz zasypowy, z pryzmy

Rozładunek przez:

kanał rozładunkowo-wentylacyjny , ukośną rurę rozładowczą
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o ofertach?

Czy wiesz, że?

Mamy 20 lat doświadczenia w produkcji silosów. Jesteśmy pierwszym producentem silosów paszowych w Polsce i codziennie dążymy do jak najlepszego zaspokojania potrzeb naszych klientów

Agos Group